Wszyscy bawią się wspaniale,

Jak co roku w karnawale!

Karnawał to czas przepełniony muzyką i zabawą, a ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe, na które przedszkolaki wyczekiwały od wielu tygodni. Warto było czekać, gdyż zabawa była przednia !

Właśnie dziś, w ostatnim dniu karnawału nasze przedszkolne sale zamieniły się w sale balowe, pełne kolorowych światełek, ozdób i balonów, a dzieci poprzebierały się w postaci z ulubionych bajek. Wszystko to wprowadzało dzieci w radosny nastrój i jednocześnie zachęcało do wesołej, spontanicznej zabawy. Wychowawczynie grup dołożyły wszelkich starań, by ten dzień dominował w liczne konkursy, zagadki, zadania, konkurencje i zabawy muzyczne. Również rodzice mocno zaangażowali się w organizację balu i przygotowali wspaniały poczęstunek dla dzieci a także upominki w postaci różnorodnych balonów.

To był fantastyczny dzień obfity nie tylko w kolorowe przebrania, ale także radość, szczęście i wspaniałą zabawę. Dzieci miały także możliwość pozowania do pamiątkowych zdjęć.