Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

20 września 2023 r. w naszym przedszkolu świętowaliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W tym wesołym dniu odbyło się także uroczyste pasowanie na przedszkolaka. Dzieci wraz z wychowawczyniami zaprosiły na uroczystość Panią Dyrektor. Zaprezentowały krótkie ślubowanie, piosenkę i zostały pasowane przez Panią magicznym ołówkiem na przedszkolaka. Była to ważna chwila dla każdego malca, widać było dumę i zadowolenie pociech. Zwłaszcza, że dzieci otrzymały pamiątkowy medal oraz upominek. Ponadto przedszkolaki brały udział w animacjach, grach i konkursach. Znalazł się też czas na słodki poczęstunek. Rodzice, choć nie mogli uczestniczyć osobiście w ślubowaniu, otrzymali piękne pamiątkowe zdjęcia dzieci wykonane przez zaprzyjaźnioną z przedszkolem panią fotograf.

Wszystkim przedszkolakom życzymy radości ze zdobywanej wiedzy, samych wesołych chwil spędzanych w naszym przedszkolach, uśmiechu oraz beztroski!

Skip to content