W czwartkowe przedpołudnie 22 czerwca 2023 r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego dla przedszkolaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli także Rodzice. Na początku wystąpiły dzieci z grupy młodszej- śpiewały piosenki, recytowały wiersze oraz popisały się cudownymi tańcami. Następnie starszaki dostojnie pożegnały się z przedszkolem- prezentowały swoje umiejętności artystyczne oraz recytatorskie.
Pani dyrektor Anna Makuch oraz wychowawczynie złożyły podziękowania rodzicom za całoroczną pomoc oraz wspaniałą współpracę. Po występach wszystkie dzieci otrzymały dyplomy oraz nagrody – niespodzianki a także upominki od Rady Rodziców.

Życzymy, by wakacje były czasem zasłużonego i bezpiecznego wypoczynku.
Gratulujemy dzieciom osiągniętych sukcesów i serdecznie podziękować wspaniałym Rodzicom za zaangażowanie i serce włożone we współpracę z przedszkolem.