Wraz z nadejściem wakacji w Jurajskiej Akademii Sportu w Łazach zakończył się cykl systematycznych szkoleń dzieci i młodzieży. 24 czerwca 2023 r. odbyła się uroczystość podsumowująca miniony sezon sportowy, podczas którego zawodnicy z Gminy Łazy zaprezentowali swoje umiejętności oraz podziękowali trenerom i instruktorom za trud włożony w ich rozwój. Podziękowania złożone zostały także na ręce rodziców, sponsorów oraz przedstawicieli władz samorządowych, z którymi Jurajska Akademia Sportu współpracuje.

Uroczystość otworzyła Agnieszka Horbatiuk, założycielka Jurajskiej Akademii Sportu w Łazach, która powitała zawodników, rodziców i zaproszonych gości. Możemy się poszczycić tym, że Pani Agnieszka jest absolwentką naszej szkoły.

Osoby, które poświęcają się swoim pasjom sportowym często osiągają sukcesy i zdobywają nagrody, co może być źródłem satysfakcji i motywacji do dalszej pracy. Dzisiaj z tego miejsca gratuluję wam drodzy zawodnicy osiągnięć i sukcesów. Dla nas zawsze jesteście zwycięzcami. Gratuluję także wam drodzy rodzice wspaniałych pociech i składam podziękowania za wasze zaangażowanie w życie i rozwój naszej Akademii. Dzięki wam stworzyliśmy wielką rodzinę, której nikt już nie zatrzyma. Dziękuję także samorządowi, radnym, szkołom, stowarzyszeniom i organizacjom, które zawsze mają otwarte drzwi dla naszej Akademii i które nigdy nie pozostają obojętne na nasze prośby, potrzeby i pomysły. Bez was nie udałoby się sięgać po jeszcze więcej, z wami wszystko jest możliwe” – powiedziała Agnieszka Horbatiuk.

Zawodnicy przypieczętowali słowa trenerki pokazem umiejętności sportowych na scenie i macie. Przed publicznością wystąpili najmłodsi adepci Akademii oraz nieco starsi zawodnicy, którzy mieli możliwość reprezentować Akademię i Gminę Łazy na wielu turniejach i zawodach. Wśród nich są również uczniowie naszej szkoły: Hana i Nikodem Bereda oraz przedszkolaki Anastazja Sobolewska i Mikołaj Bereda.

Zgromadzona publiczność stała się świadkiem zdobycia przez zawodników kolejnych stopni oraz podnoszenia ich umiejętności. Wręczenie certyfikatów i wyróżnień dopełniło całości spotkania, które wypełnione było atrakcjami, emocjami i niespodziankami.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za naszych zawodników.

Skip to content