21 czerwca 2023 r., tuż przed wakacjami naszą szkołę odwiedził jeszcze pan dzielnicowy st. sierż. Piotr Głąbik w celu omówienia z dziećmi zasad bezpieczeństwa podczas letnich zabaw. Policjant rozmawiał z uczniami o bezpiecznych zachowaniach na drogach, przypomniał jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię. Poruszył też bardzo ważną kwestię, jak zachować się, gdy zaczepi nas obca osoba. Funkcjonariusz dał także dzieciom wskazówki jak bezpiecznie zachowywać się podczas zabaw nad wodą oraz w górach i jakie niebezpieczeństwa mogą tam czyhać. Policjant zwrócili dzieciom uwagę na to, że są osobami, których nie należy się bać, a wręcz przeciwnie – do policjantów trzeba zwracać się o pomoc.
Dzięki spotkaniu dzieci są w pełni przygotowane do spędzenia wesołych i bezpiecznych wakacji