Mama i tata to najpiękniejsze słowa świata. Kryje się w nich miłość, oddanie, dobro, szczęście i niesamowita więź. Tą więź między dziećmi a rodzicami należy pielęgnować i to właśnie uczyniliśmy w naszym przedszkolu przygotowując uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty.  Dnia 31 maja dzieci z dużym zaangażowaniem zaprezentowały swoje możliwości wokalne, recytatorskie i ruchowe. Sala przedszkolna stała się sceną i dzieci w pięknych, odświętnych strojach prezentowały bogaty program artystyczny –  wiersze, piosenki, tańce i  życzenia dla kochanych rodziców. Do występu dzieci przygotowały wychowawczynie- pani Justyna Frączek i Pani Monika Wójcik. Przedszkolaki przygotowały także upominki dla mamy i taty, by wyrazić do nich swą miłość. Dzieci za piękne występy zostały nagrodzone miłym słowem i słodkim poczęstunkiem.