Niech żyje bal! – chociaż nie wszystkie dzieci znają słowa tej kultowej piosenki, to za to doskonale wiedzą już co to bal i świetna zabawa!

Właśnie dziś, to jest w piątek 13 stycznia 2023 r. odbył się wyczekiwany od wielu dni bal karnawałowy dla przedszkolaków i uczniów klas I-III.

Na dzieci czekały tego dnia same atrakcje- pięknie i kolorowo ustrojona sala gimnastyczna, słodki poczęstunek oraz mnóstwo radości, zabaw, konkursów i śmiechu. Dzieci chętnie przebrały się za ulubione postaci z bajek a wśród nich znalazły się przeróżne przebrania jak np. Elza, policjanci, biedronki, księżniczki, wróżki, Spidermen, smok, czarownica i wiele, wiele innych postaci z bajek. Wszystkie dzieci urzekły nas przebraniami i swym urokiem. Aż ciężko było rozpoznać, kto kryje się pod kolorowym strojem. Poza wspólnymi tańcami do popularnych melodii i piosenek odbyły się też zabawy ruchowe, gry i konkursy. Oczywiście najwięcej radości sprawiły dzieciom zabawy z balonami- nie mogło ich zabraknąć na naszym balu. Wszystkie dzieci bardzo chętnie brały udział w zabawach tanecznych a dzisiejszy dzień minął nam w bardzo miłej, radosnej atmosferze. Aż szkoda, że następny bal dopiero za rok.

Skip to content