Wszystkie dzieci Mikołaja kochają

Wszystkie dzieci na Niego czekają.

Moc prezentów każdemu przyniesie,

Każe dziecko z prezentów się cieszy….”

Wizyta świętego Mikołaja to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni  w roku. Dzieci w naszym przedszkolu od całego tygodnia przygotowywały prace plastyczne i dekoracje na przybycie Świętego gościa.

Od samego rana 6 grudnia w placówce panowała radość i poruszenie. Przedszkolaki z wielką niecierpliwością oczekiwały przyjścia niezwykłego gościa. A dzień zaczął się od rana wyjątkowo – otóż Mikołaj wysłał do dzieci specjalny film z przesłaniem, które wspólnie obejrzeliśmy. Po obejrzeniu filmu dzieci usłyszały, że zbliża się długo oczekiwany gość. Święty Mikołaj przybył do naszego przedszkola! Dzieci zaprezentowały Mikołajowi swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Mikołaj bardzo dziękował za pamięć, piękne wiersze i piosenki. W końcu nadszedł czas na wręczenie przez Mikołaja paczek z prezentami oraz wspólne zdjęcia. Dzieci nie zapomniały o tym, by i Mikołaj otrzymał od nich pamiątkowy upominek.

W to grudniowe przedpołudnie na wszystkich dziecięcych twarzach gościł uśmiech oraz radość. Na koniec wizyty życzliwy i sympatyczny Mikołaj nie zapomniał o złożeniu obietnicy, że odwiedzi nas za rok.

Skip to content