W ostatnich latach zanika piękna tradycja wysyłania kart świątecznych, co wiąże się z umiejętnością starannego i estetycznego dekorowania. Mając na uwadze rozwój kompetencji naszych uczniów zorganizowaliśmy w naszej szkole w okresie poprzedzającym Boże Narodzenie wielką przedświąteczną wystawę kart bożonarodzeniowych. Dzieci przygotowały piękne kartki. Doskonaliły umiejętność redagowania życzeń w języku ojczystym, a także w językach

świata ( angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski, a nawet chiński).

Uczniowie wykazali sie pomysłowością i kreatywnością.

Karty zostały pięknie wykonane różnymi technikami plastycznymi z użyciem ciekawych materiałów i technik plastycznych.

Nauczyciele języków:

Justyna Kożar-Rozpara

Aldona Skrzypiec

Urszula Mędrecka

Katarzyna Pietrakowska

Skip to content