1 września 2022 roku w Szkole Podstawowej im. Józefy Jabczyńskiej w Wysokiej  dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniowie rozpoczęli nowy rok szkolny. Dzień ten, to ważna data w historii Polski, 83 rocznica wybuchu II wojny światowej, jak również w historii szkoły. Szkoła w Wysokiej świętuje swój rok jubileuszowy – 60 lat istnienia oraz 10 lecie otrzymania patronki i nadania sztandaru.

Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem przez uczniów, rodziców i pracowników szkoły hymnu Polski. Pani dyrektor Anna Makuch przywitała wszystkich zebranych, szczególnie uczniów klasy pierwszej. Popłynęły życzenia dla uczniów – samych sukcesów w nowym roku szkolnym, a dla nauczycieli – wytrwałości i satysfakcji z wykonywanej pracy.

Wyrażając nadzieję, że ten nowy rok przyniesie same pozytywne doświadczenia, radość, nowe przyjaźnie wszyscy zebrani uczniowie zostali zaproszeni przez panią Dyrektor do swoich klas na spotkania z wychowawcami.

Życzymy wszystkim udanego roku szkolnego 2022/2023 🙂