20 września – to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Nasze przedszkolaki również świętowały tego dnia. Uroczystość miała w tym roku charakter bardzo wesoły i rozrywkowy, gdyż nasze przedszkole odwiedził tego dnia Klaun i bardzo umilił dzień naszym podopiecznym. Klaun zabawiał dzieci różnymi sztuczkami, zabawami z balonami oraz wesołymi tańcami. Każde dziecko miało możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z Klaunem. Dzieci rozwiązały także quiz wiedzy o przedszkolu, realizowały opowieść ruchową, a najważniejszym momentem było ślubowanie i pasowanie nowych dzieci na przedszkolaków. Był też słodki poczęstunek i drobne upominki dla dzieci.

Mamy nadzieję, że dzieci długo będą pamiętały ten wspaniały dzień.

Skip to content