Chociaż słońce jasno świeci,
Trochę smutne są dziś dzieci.
Bo koniec roku, przedszkola mija czas,
Teraz wakacje czekają nas”

23 czerwca 2022 r. odbyła się w naszym przedszkolu piękna uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania starszaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i żywiołach szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.

W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli też rodzice.

Na początku wystąpiły wszystkie dzieci z grupy młodszej i starszej. Zaśpiewały piosenkę, wierszykiem pożegnały starszych kolegów kończących przedszkole oraz popisały się tańcem.

Na zakończenie najważniejszy punkt uroczystości- występ 6-latków. Starszaki dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne.

Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz przedszkola. Po występach wszystkie dzieci otrzymały  dyplomy oraz nagrody – niespodzianki. Również Rodzice serdecznie dziękowali pani Dyrektor, nauczycielom i obsłudze przedszkola.

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej.

Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.

Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu

Jeśli tęsknota mnie ogarnie,

Kiedy już będę uczniem w szkole –

To znajdę wyjście,