28 maja nasze przedszkole zamieniło się w wielki warsztat kulinarny, a to za prawą przemiłych państwa Broda, którzy poprowadzili z naszymi przedszkolakami zabawę w zdrowe gotowanie. Była to bardzo ciekawa forma zarówno dla dziewczynek jak i chłopców.

Dzieci pod okiem specjalistów samodzielnie przygotowywały koktajl jabłkowo- gruszkowo- szpinakowy a także pyszne gofry z mąki orkiszowej ze zdrowymi dodatkami. Dzieci były z siebie bardzo dumne, gdyż to ona były małymi kucharzami i wszystko przygotowywały własnymi rękami- kroiły, mieszały, blendowały. Zajęcie były bardzo ciekawe a dodatkowo rozwijały zdolności matematyczne, wzbogacały słownictwo, uczyły współpracy, rozwijały kreatywność i pozwoliły na doświadczenie sukcesu w postaci pysznego posiłku.

Było smacznie, zdrowo, kolorowo!

Skip to content