Są takie dni w przedszkolnym kalendarzu, na które czekają z niecierpliwością i szykują się do nich wkładając w to całe swe maleńkie serce. Niewątpliwie takim dniem jest „Dzień rodziny” – wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, czas pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.

Z tej okazji na koniec maja przedszkolaki wystąpiły dla swoich najbliższych. Podczas uroczystości dzieci zaprezentowały wspaniały, wypełniony okolicznościowymi wierszami, piosenkami i tańcami program artystyczny. Wręczyły najbliższym własnoręcznie wykonane upominki w postaci drzewka szczęścia.

Po nastrojowym występie przyszedł czas na wspólną degustację pyszności, które przygotowali rodzice w świetlicy szkolnej. Rodzice i dzieci mieli też okazję zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć w przedszkolnej „fotobudce” a dla dzieci zorganizowana została atrakcja w postaci dmuchanego zamku czy łapanie baniek mydlanych. Było mnóstwo śmiechu i radości !

Z okazji Dnia Rodziny życzymy Państwu dużo zdrowia, uśmiechu, cierpliwości i dużo satysfakcji z bycia rodzicem.

Skip to content