Bal Ósmoklasisty to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju. W piątek 27 maja 2022 r. w Zajeździe Pod Dębem najstarsi uczniowie naszej szkoły bawili się na uroczystym balu kończącym naukę na pierwszym etapie edukacji. Dzięki rodzicom, którzy byli pomysłodawcami tej imprezy oraz głównymi organizatorami, uczniowie zachowają w pamięci dużą dawkę pozytywnych wspomnień i przeżyć. Szkołę reprezentowała pani dyrektor Anna Makuch i wychowawczyni pani Justyna Kożar-Rozpara, które rozpoczęły bal serdecznie witając uczniów i życząc im udanej zabawy. Piękne stroje, dopracowane fryzury oraz uroczysta oprawa sprawiły, że atmosfera była bardzo wyjątkowa. Wszyscy uczniowie pięknie się prezentowali i doskonale bawili. Humory dopisywały i towarzyszyły wszystkim do końca imprezy. Atmosfera była naprawdę wspaniała – w końcu to ostatnia wspólna zabawa naszych ósmoklasistów! Niezapomniane wrażenia z tych pięknych chwil uwieczniają grupowe zdjęcia i zabawne filmiki, które pozwolą wrócić wspomnieniami do lat szkolnych.