Wiosna to sposób, w jaki natura mówi: ‘Bawmy się!’”

Robin Williams

Tegoroczny pierwszy dzień wiosny uczniowie naszej szkoły przywitali zabawą i dobrym humorem. Samorząd uczniowski wspólnie z panią Justyną Kożar-Rozparą przygotował liczne atrakcje, które sprawiły, że brać szkolna mogła spędzić ten dzień na przysłowiowym luzie, bez sprawdzianów, kartkówek i odpytywania.

W czasie przerw rozbrzmiewała ulubiona muzyka, a chętni uczniowie mogli popisać się swoim talentem wokalnym. Topowe przeboje zwabiły nawet przedszkolaków, które chętnie dołączyły do bujających się na korytarzu uczniów i dały niezły popis swoich umiejętności tanecznych. W czasie długiej przerwy obowiązkowo pojawiła się Belgijka oraz własne układy choreograficzne prezentowane przez poszczególne klasy.

Największą atrakcją okazało się jednak prowadzenie lekcji przez samych uczniów, którzy mogli przekonać się, jak wygląda świat po drugiej stronie biurka 😊 Zamiana ról okazała się nie lada wyzwaniem, uczniowie musieli przygotować się do zajęć, wykazać cierpliwością i wyrozumiałością, okiełznać klasę i utrzymać odpowiednia dyscyplinę. Okazało się jednak, że młodzi belfrzy sprostali temu wyzwaniu i spisali się bardzo dobrze. Gratulujemy! Kto wie, może wyrośnie z nich przyszłe pokolenie nauczycieli naszej szkoły😊czego sobie i im szczerze życzymy!

Dzień ten dodatkowo ubarwił konkurs na najbardziej zwariowane i zabawne przebranie. I tutaj również nasi uczniowie nie zawiedli, wykazując się pomysłowością i poczuciem humoru. Zwycięzcą w kategorii klas starszych został Kuba Fiodorow, który wystąpił w roli uroczej blondynki, natomiast w klasach młodszych nagrodzono: Faustynkę Kalagę i Maję Banasiak. Brawo!😊Wszystkie osoby, które włączyły się do zabawy i przyszły do szkoły w nieformalnych kreacjach otrzymały słodycze i przyznane przez Samorząd Uczniowski IMMUNITETY NIETYKALNOŚCI gwarantujące ochronę od niepytania w dowolnie wybranym dniu.

Serdeczna atmosfera oraz chęć dobrej zabawy sprawiły, że Dzień samorządności możemy zaliczyć do bardzo udanych. Życzymy wszystkim, aby tak długo wyczekiwana wiosenna energia i witalność, nie opuściły was i towarzyszyły do końca roku szkolnego😊

Skip to content