Niedługo po Nowym Roku przychodzi czas na kolejne, bardzo piękne i wyjątkowe święto, które obchodzimy w przedszkolu a mianowicie Dzień Babci i Dziadka. 21 i 22 styczeń to co roku ważna data w życiu dzieci i choć przedszkolaki nie mogły zaprosić dziadków do przedszkola, to oczywiście pamiętali o nich i uszykowali niespodziankę w postaci nagrania pięknego występu. Dzieci zaprezentowały program artystyczny-piosenki, tańce oraz recytacje wierszy. Wykonały także śliczne upominki z dedykacją dla dziadków.

Dzieci doskonale wiedzą, że dziadkowie to wielki skarb. Dziadkowie czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i dziadek mają zawsze czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie  kochają. A dziś to wnuczęta pragną powiedzieć: KOCHAMY WAS!

Jaki dzisiaj dzień wesoły – najprawdziwsze święto!

Widzę Babcię tak szczęśliwą – pięknie uśmiechniętą.

Dziadek taki elegancki pięknie ogolony,

To dla Babci – mojej Babci czyli swojej żony !

Dziś słoneczko jasno świeci, zima biała śpiewa.

A w przedszkolu przedszkolaki składają życzenia.

Wszystkim Babciom, wszystkim Dziadkom

Zdrowia, pomyślności, uśmiechów na co dzień

I dużo radości.