W niedzielę 30 stycznia 2022roku odbył się 30 Finał WOŚP. Wolontariusze z klasy VIII Szkoły Podstawowej w Wysokiej Julia Pniak, Małgorzata Rędziniak, Kinga Kucharska, Erwin Wawer i Mateusz Dubaj również aktywnie włączyli się do wielkiego grania w ramach 30 Finału WOŚP. Naszym wolontariuszom udało się zebrać kwotę 728,28zł. W tym roku pod hasłem ,,Przejrzyj na oczy” zbieraliśmy do puszek pieniądze z przeznaczeniem na leczenie wzroku u dzieci, wspomagając w ten sposób oddziały okulistyki dziecięcej, które wymagają wsparcia w nowoczesny sprzęt diagnostyczny i ratujący zdrowie dzieci. Naszych dzielnych wolontariuszy nie odstraszyły wiatr i deszcz , a mieszkańcy Wysokiej i Wiesiółki po raz kolejny pokazali, że mają wielkie, otwarte na dobro serca.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA OKAZANĄ POMOC !