Wizyta świętego Mikołaja w naszym przedszkolu to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni  w roku. Przygotowały się do niego  starannie- piękny wystrój i muzyka przypominały, że jest to właśnie ten dzień! Już od całego tygodnia dzieci przygotowywały prace plastyczne i dekoracje na przybycie Świętego gościa.
Od samego rana 6 grudnia w placówce panowała radość i poruszenie. Przedszkolaki z wielką niecierpliwością oczekiwały przyjścia niezwykłego gościa. Cały czas nasłuchiwały dzwonków Świętego. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tego wydarzenia wszystkie dzieci były odświętnie ubrane w czerwone mikołajowe czapeczki. Dzieci zaprezentowały Mikołajowi swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Mikołaj bardzo dziękował za pamięć, piękne wiersze i piosenki. W końcu nadszedł czas na wręczenie przez Mikołaja paczek z prezentami oraz wspólne zdjęcia. Dzieci nie zapomniały o tym, by i Mikołaj otrzymał od nich pamiątkowy upominek.
W to poniedziałkowe przedpołudnie na wszystkich dziecięcych twarzach gościł uśmiech oraz radość. Na koniec wizyty życzliwy i sympatyczny Mikołaj nie zapomniał o złożeniu obietnicy, że odwiedzi nas za rok.

Skip to content