W tym dniu w naszej szkole panuje niecodzienny klimat i odrobina magii. Po korytarzach biegają Mikołaje, zarówno małe, uśmiechnięte od ucha do ucha, przypominjące krasnoludki😊 jak i bardziej wyrośnięte😊równie szczęśliwe i radosne. Mikołajki to jednak nie tylko prezenty i luźniejszy dzień w szkole. W tym dniu wszyscy czują się ważni i są dla siebie życzliwi. Dzięki świętowaniu całą klasą zespół integruje się, a wszyscy na chwilę zapominają o problemach.

Mikołajkowy czas to moment radości, uśmiechu, dzielenia się szczęściem z innymi. Wspólne świętowanie i celebrowanie tego dnia, bycie razem i kreatywne tworzenie jest najlepszym prezentem, jaki możemy podarować innym. Jest cudowną pamiątką i wspomnieniem.