Jak co roku o tej porze, czyli 25 listopada przedszkolaki świętowały Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim wyjątkowym przyjacielem – misiem. Również dzieci upodobniły się do misiów za pomocą opasek, strojów oraz pomalowanych nosków. Przedszkolaki – misiaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Dzieci poznały historię święta, odgadywały postaci „Misie znane i lubiane”, uczestniczyły w quizie wiedzy o misiach, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się też przy tematycznych przy piosenkach. Przedszkolaki całkiem jak Kubuś Puchatek próbowały też małe co nieco czyli miód na wafelku. Jednak największą frajdę sprawił dzieciom zaproszony do przedszkola gość, a mianowicie miś Monia- rodzic w pięknym misiowym stroju, który prowadził wesołe konkursy i zabawy ruchowe z dziećmi. Było wiele radości i pozytywnych emocji. Zdecydowanie takie uroczystości to jest to, co dzieci lubią najbardziej. Coś nam się wydaje, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi , długi czas.