Jak szybko mija czas! 10 miesięcy wspólnych zabaw i wspólnie spędzonych chwil szybko minęło i nadszedł czas pożegnania przedszkola. A odbyło się to w naszym przedszkolu 24 czerwca. Z częścią dzieci spotkamy się zaraz po wakacjach, natomiast 9 naszych podopiecznych żegnaliśmy szczególnie, gdyż oni na zawsze żegnają przedszkole i we wrześniu zasilą grono uczniów naszej szkoły. Na występ zaproszeni zostali : pani dyrektor, nauczyciele, obsługa szkoły oraz rodzice dzieci z zerówki.

Dzieci przygotowały piękny występ artystyczny podzielony na 2 części. W pierwszej części akademii wystąpiły dzieci z zerówki, które wierszem i piosenką wdzięcznie pożegnały się z przedszkolem i młodszymi kolegami. W tym ważnym dniu starszaki pamiętały także i podziękowały za wszystko swoim rodzicom, pani dyrektor oraz obsłudze. Na koniec występu dzieci z grupy „0” zaprezentowały wzruszający taniec do piosenki z bajki „Vaiana”, gdyż motywem przewodnim występu była podróż dzieci w nieznane, ale piękne. Taniec starszych dzieci przeniósł widzów w drugą część występów artystycznych prezentowanych przez młodsze dzieci. Przenieśli nas oni w świat dżungli i świat dzikich zwierząt. Były zebry, lwy, tygrysy, słonie, nawet papugi i węże. A wszystkie piękne i kolorowe! Dzieci zaprezentowały tematyczne wierszyki, piosenki i układy taneczne, a największą radość sprawiło dzieciom wystrzelone na koniec występu confetti.

Po występach odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów, książek i upominków dla wszystkich dzieci przedszkolnych.

Bardzo dziękujemy dzieciom za ten rok szkolny i życzymy udanych, słonecznych wakacji.

Skip to content