18 czerwca w ramach opracowanego programu reintegracji uczniowie kl. I-III wzięli udział w zorganizowanym wydarzeniu, jakim była prezentacja talentów. W tym dniu dzieci miały okazję pochwalić się swoimi umiejętnościami w dziedzinie sportu, muzyki oraz każdej innej formie rozwoju własnych zainteresowań. Dzieci prezentowały grę na instrumentach tj. akordeon, gitara i trąbka. Przedstawiały sztuki walki, jazdę na rolkach i hulajnodze, żonglowały piłeczkami i kręciły hula-hopem, a także recytowały wiersze. Pozostali uczniowie z podziwem oglądali piękne występy swoich kolegów i koleżanek, a na zakończenie nagrodzili ich gromkimi brawami.

22 czerwca na terenie naszego szkolnego ogrodu odbył się piknik integracyjny klas I, II, III. Wychowawczynie klas młodszych przygotowały zagadki przyrodnicze, dzięki którym każdy miał możliwość pochwalenia się swoją wiedzą i utrwalenia jej. Zagadki dotyczyły bliskiego dzieciom środowiska przyrodniczego. Aktywność uczniów zaskoczyła nas bardzo mile!!!

Następnie wszyscy przeszliśmy na szkolne boisko sportowe, na którym z wielkim zapałem graliśmy w „Dwa ognie”. Wspólne rozgrywki zakończyliśmy dla ochłody pysznymi lodami „Kaktusami”, które kupiła specjalnie dla nas mama Karola Wilczyńskiego pani Renata – Dziękujemy!!!To była świetna zabawa i cudownie spędzony czas!!!

Skip to content