12 lutego w naszym przedszkolu odbył się Dzień Przyjaciela. Był to bardzo ważny i miły dzień dla przedszkolaków, gdyż podczas tego święta dowiedzieliśmy jak ważną osobą w naszym życiu jest prawdziwy przyjaciel. A w naszym przedszkolu widać prawdziwe, pierwsze przyjaźnie. Dodatkowo dzieci ćwiczyły nazywanie uczuć i emocji. Dzieci czerpały wiele radości z zabaw, gier i konkursów przygotowanych przez nauczycielki. Bardzo chętnie wykonały też prace plastyczne „Serduszka dla przyjaciela”, które po wykonaniu wszystkie dzieci losowały w „przyjacielskiej poczcie”. Był także poczęstunek oraz wesołe zabawy taneczne i tańce.

Dzięki takim inicjatywom jak Przedszkolny Dzień Przedszkolaka wzmacniamy w grupie więzi, budujemy pozytywne relacje wśród dzieci oraz dostarczymy przedszkolakom pozytywnych doznań. Dzięki temu dzieci czują się w przedszkolu bezpiecznie oraz czerpią z pobytu w przedszkolu wiele radości i zadowolenia.

Skip to content