Jak co roku w okresie świątecznym w naszym przedszkolu odbywają się Jasełka. Tak też wedle tradycji było i w tym roku, choć ze względu na panującą pandemię, niestety nie mogliśmy gościć na publiczności rodziców. Dzieci wystąpiły zatem przed Panią Dyrektor a cały występ został nagrany i przesłany do rodziców. Razem z dziećmi poczuliśmy magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Występ rozpoczęły starszaki wierszykami. Następnie piękny układ taneczny do piosenki „Spojrzały aniołki w niebieski kalendarz” zaprezentowały nam dziewczynki z grupy młodszej i starszej w strojach aniołków, a swym śpiewem uraczyła nas Sylwia ze starszaków. Następnie wystąpili chłopcy w strojach pasterzy tańcząc układ „Hola, hola pasterze pola”. Dzieci zaprezentowały także wesoły taniec wokół choinki do wokalu Alicji Olejniczak. Na koniec występu wszyscy zaśpiewali kolędę „Pójdźmy wszyscy do stajenki”. Były także zdjęcia oraz słodki poczęstunek.

Pomimo, iż tegoroczne Jasełka były inne niż zwykle to wcale nie brakowało świątecznego klimatu. Pomimo wszystko w naszym przedszkolu zapanowała miła i świąteczna atmosfera.

Wszystkim życzymy zdrowia i tego, by za rok na jasełkach spotkać się w dużym gronie. Wesołych Świąt!

Skip to content