Drugie półrocze roku szkolnego 2019/2020 był zupełnie inne niż wszystkie ze względu na panującą pandemię COVID-19. Pomimo nauczania zdalnego udało nam się zgodnie z procedurami i obostrzeniami sanitarnymi spotkać z dziećmi, by pożegnały się z przedszkolem. Dzieci zaproszone zostały indywidualnie z rodzicem do odbioru dyplomu, pamiątkowej książki oraz upominków.

Dzieci, które były najbardziej aktywne podczas nauki zdalnej otrzymały dyplom mistrza pracy zdalnej. Ogromne podziękowania słaliśmy także rodzicom, którzy wspierali nas nauczycieli podczas pracy zdalnej- bez ich pomocy ta nauka nie była by możliwa.

Bardzo żałujemy, że ze względu na pandemię nie było możliwości zorganizowania występów i pożegnania 6-latków, którzy już niedługo przekroczą próg szkolny. Mamy jednak nadzieję, że przedszkole zostanie w ich pamięci na długo.

Pomimo trudnych okoliczności życzymy wszystkich udanych wakacji, dużo słońca oraz zdrowia.