W naszej szkole 21 lutego z okazji święta zakochanych odbyła się dyskoteka walentynkowa, w której uczestniczyli uczniowie z kl. I-VIII. Organizacją zabawy zajął się tradycyjnie Samorząd Uczniowski, który stanął na wysokości zadania. Pięknie udekorowana w balonowe, czerwone serca sala gimnastyczna oddawała nastrój szkolnych walentynek. Dzieci brały udział w zabawach tanecznych przygotowanych i prowadzonych przez najstarszych uczniów. Uczniowie zatańczyli wspólnie taniec belgijski, a także bawili się przy dźwiękach muzyki dziecięcej zabawiając najmłodszych uczestników imprezy. Podczas dyskoteki została otwarta poczta walentynkowa, do której przez cały tydzień dzieci wrzucały własnoręcznie wykonane kartki dla swoich sympatii. Dla dzieci został również przygotowany poczęstunek w świetlicy szkolnej zafundowany przez Radę Rodziców. Oprawą muzyczną imprezy zajęli się chłopcy z klas VII-VIII. Uczniowie bawili się do późnego wieczora i bezpiecznie powrócili do swoich domów. Samorząd Uczniowski po raz kolejny pokazał swoje umiejętności organizacyjne oraz dużą inicjatywę uczniowską i pomysłowość podczas przygotowania szkolnych imprez.