W piątek 6 grudnia dzieci z przedszkola czekały na wizytę Świętego Mikołaja. W tym roku przedszkolaki wcześniej dowiedziały się, że Mikołaj do nich przybędzie, gdyż Święty Mikołaj przesłał im specjalną wiadomość w postaci filmu. Już w czwartek dzieci obejrzały na tablicy interaktywnej film, gdzie to Mikołaj sprawdzał, czy aby na pewno są na liście grzecznych dzieci. Okazało się, że owszem! Mało tego, Mikołaj bardzo dużo wiedział o naszych dzieciach, a w filmie pojawiło się wiele zdjęć naszych dzieci, przedszkola i pań wychowawczyń. Dzieci były wyjątkowo zaskoczone taką niespodzianką od Mikołaja.

W mikołajki czekała kolejna niespodzianka – przedszkole odwiedziły panie śnieżynki, które zapowiedziały Mikołaja. I ku wielkiej radości dzieci Mikołaj odwiedził nasze przedszkole z wielkim workiem prezentów! Dzieci przywitały Mikołaja ciastkiem i mlekiem oraz zaprezentowały miłemu gościowi wierszyki, życzenia, tańce i piosenki. Wręczyły też Mikołajowi własnoręcznie przygotowane laurki. Mikołaj chętnie włączył się do zabawy i był bardzo zadowolony. Oczywiście najprzyjemniejszą częścią wizyty było rozdawanie prezentów. Wszystkie dzieci otrzymały paczki oraz zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem, któremu dzielnie pomagały śnieżynki. Ale to nie koniec niespodzianek! W tym roku Mikołaj okazał się wyjątkowo hojny i poza indywidualnymi prezentami przyniósł też nowe zabawki dla przedszkola! Radościom nie było końca- nowe wózki i lalki, domek dla lalek, garaże dla aut, klocki, gry i wiele innych zabawek zajęły dzieci do końca dnia.

Bardzo dziękujmy Mikołajowi, śnieżynkom oraz zaangażowanym rodzicom za tak miło spędzony czas i zapraszamy Mikołaja za rok!