4 listopada dzieci z naszego przedszkola oraz klas I, II, IV wraz z opiekunami wybrali się na wyjątkową wycieczkę do Sosnowca, na rewię na lodzie pt. „Niezwykłe przygody Sindbada Żeglarza”. Dzieci były pod ogromnym wrażeniem ogromnego lodowiska oraz pięknej scenerii widowiska. Bańki mydlane, zmieniające barwy światełka czy kolorowy dym to jedne z licznych efektów specjalnych występujących w spektaklu, które najbardziej przypadły dzieciom do gustu. Lodowa baśń rozpoczęła się od zabaw interaktywnych z zabawnym smokiem , który zapowiedział rozpoczynającą się przygodę. A przygody Żeglarza Sindbada były naprawdę fascynujące- bohater spotkał piratów, węże, króla Miraża, rude wojowniczki, ryby piły a także konika morskiego, księżniczki oraz wojowników tańczących z ogniem. Wszystkie postaci wprawiły nas w wielki zachwyt, zarówno pod względem pięknych strojów jak i łyżwiarskich umiejętności. Bohaterom towarzyszyła barwna oprawa muzyczna. Dzieci rozemocjonowane wracały do domu z uśmiechami na twarzy.