14 października grono nauczycielskie, emerytowani nauczyciele, pracownicy obsługi naszej szkoły i przedszkola oraz uczniowie spotkali się, by świętować Dzień Edukacji Narodowej. Święto rozpoczęło się uroczystą Mszą Świętą w parafialnym kościele. Następnie na sali gimnastycznej, pod kierownictwem Pana Pawła Mazura, uczniowie naszej szkoły zaprezentowali część artystyczną. Były życzenia, piosenki i wiersze, a najwięcej śmiechu spowodował skecz – odzwierciedlenie scenki z życia szkolnej lekcji. Swoje umiejętności taneczne i wokalne zaprezentowały także dzieci z koła tanecznego, prowadzonego przez panią Annę Białas oraz panią Ewelinę Gocylę -Duszę.
Ostatnim punktem programu był występ- niespodzianka od przedszkolaków dla wszystkich nauczycieli. Rodzice dzieci przedszkolnych przygotowali swoje pociechy i przedszkolaki zaprezentowały wesoły układ taneczny z pomponami oraz piękne, wzruszające wiersze.
Serdecznie dziękujemy uczniom, że pamiętają o nas w tym szczególnym dniu.

Skip to content