2 września 2019 roku uczniowie uroczyście przywitali nowy rok szkolny 2019/2020 Wielu uczniów przybyło do szkoły z optymistycznym nastawieniem i ogromnym zapałem do pracy. Uroczystość została poprzedzona mszą świętą, która odbyła się o godzinie 8.00 w kościele parafialnym pod wezwaniem NMPWW w Wysokiej. O godzinie 9.00 na sali gimnastycznej pani dyrektor Anna Makuch serdecznie powitała wszystkich uczniów oraz rodziców, a także grono pedagogiczne i pracowników szkoły. Minutą ciszy uczciliśmy 80 . Rocznicę wybuchu II wojny światowej, odczytany zostały także list od Burmistrza Łaz kierowany do uczniów, rodziców i nauczycieli z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Po części oficjalnej, uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami.

Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów i ciekawych doświadczeń

w nowym roku szkolnym !!!