WOLNOŚĆ JEST W NAS

Dnia 12 października uczniowie ze Szkoły Podstwowej w Wysokiej wzięli udział w przesłuchaniach w Powiatowym Festiwalu Wolności w 100 lecie obchodów Niepodległości “WOLNOŚĆ W NAS”. Jako pierwsza solistka zaprezentowała się Wiktoria Baryluk z utworem “Dziewczyna z granatem”, natomisat drugą piosenkę pt. “Moja Ojczyzna” zaśpiewała Anna Wróblewska. Solistkom towarzyszył chór, w skład którego weszli uczniowie z kl. III-VI. W tej samej kategorii wiekowej wystąpiły dzieci z Oddziału Przedszkolnego. Przedszkolaki zaprezentowały piosenki: “Witaj Zosieńko” i “Przybyli ułani”. Było to nie lada wyzwanie, z którym przedszkolaki poradziły sobie doskonale. Dzieci zdobyły wyróżnienie w kategorii najmłodszych zespołów i wystąpiły na koncercie laureatów Festiwalu Wolności 14 października w Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach z piosenką “Witaj Zosieńko”.

Zespołowi „Mądre Sówki” serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!